Referencje

 

Dwóch moich chłopców przeszło przez Akademię Szkraba i gdybym miała trzecie dziecko, też bym je tam posłała 😍 wspaniałe miejsce, pełne miłości, indywidualnego podejścia, kreatywnego myślenia, ciszy i hałasu, spokoju z nutką szaleństwa 😉. Personel ( jak to brzmi) jest wspaniały, otwarty i komunikatywny. Pełen profesjonalizmu pod każdym względem. ❤️❤️❤️

Anna, mama Bruna

 

Akademia Szkraba to Dobre Miejsce. Ciepła atmosfera, profesjonalizm, praca w nurcie NVC porozumienia bez przemocy, cudowna lokalizacja przy parku Bolko – to niektóre tylko zalety miejsca i ludzi, z którymi spotykaliśmy się przez ponad trzy lata codziennie w Akademii Szkraba. Mała grupa, rodzinna atmosfera pozwalają na zbudowanie prawdziwej realizacji. Otwarta głowa i serce dyrektorki placówki pozwoliły nam na długą i naprawę owocną współpracę.

Ilona, mama Franka

 

Wyjątkowe miejsce na mapie Opola. Córka spędziła tam blisko 1.5 roku i był to zdecydowanie piękny czas. W Akademii panuje spokojna, przyjazna atmosfera. Dzieci traktowane są z szacunkiem i wyrozumiałością dla ich potrzeb. Dawane jest im takie tempo jakiego dane dziecko potrzebuje. Placówka działa w oparciu o metodę Montessori a także w pełni podąża za założeniami porozumienia bez przemocy oraz rodzicielstwa bliskości . Cudowne wartości, które tak trudno dziś znaleźć w jednym miejscu. Nie bez znaczenia jest również fakt, że dzieci każdego dnia są na świeżym powietrzu – bez względu na pogodę. Myślę również, że są najbardziej rozpoznawalnymi przedszkolakami w opolskich teatrach i kinach. Jestem bardzo spokojna gdy moje dziecko zostaje w Akademii i wiem, że będzie tam traktowana z szacunkiem, akceptowane. Dzieci nie porównuje się do innych , nie stresuje występami i wierszami na pamięć. Każde dziecko jest w Akademii niepowtarzalna jednostka. Bardzo dziękuje Justynie oraz wszystkim Dziewczynom za ich serce w opiece i nauce mojej Córeczki!

Aneta, mama Hani

 

Akademię Szkraba polecam z czystym sercem. To fantastyczne miejsce zapewnia indywidualne podejście do każdego Szkraba. Maluch posiadający braki w cierpliwości i wytrwałości nauczy się ich, a nie wierzący we własne siły pozyska pewność siebie. Jest tam czas na wyskakanie się, wyhasanie, naukę i refleksję, na zaskakujące rozmowy przy śniadaniu, na realizację zaawansowanych projektów kosmicznych 🙂 oraz czas kreacji wszelakiej. W tym miejscu dzieci mogą wszystkiego spróbować, oczywiście pod kontrolą fantastycznych opiekunów. Z autopsji wiem, że do Akademii dzieci codziennie idą z chęcią i wychodzą z niej z oporami. Cudowne miejsce, wspaniali ludzie. Mam nadzieję, że przygoda mojej rodziny z Akademią Szkraba jeszcze nie dobiegła końca i jeszcze tam wrócę.

Anna, mama Filipa

 

Wspaniałe miejsce, cudowni ludzie, niepowtarzalna atmosfera. W Akademii dzieci rozwijają swoje mocne strony, kształtują kreatywność, czują się bezpiecznie, nie jak w przedszkolu, a jak w wielkiej rodzinie. Zawsze będziemy tam wracać z sentymentem i wspominać to miejsce z dużą sympatią!

Kasia, mama Eli

 

Przyjaźń, rozwój, kreatywność, samodzielność to słowa które idealnie opisują Akademię Szkraba! Dziękuję w imieniu Helenki za rok spędzony w przedszkolu 🙂

Aleksandra, mama Helenki